KONST / Litografier / Färglitografi 14632165
nr 1463 2165
Ingrid Roth
(f. 1958), Sverige
HC-upplaga (hors de commerce). Signerad, numrerad 21/29. Färglitografi. Bladets mått: 28x35cm, yttermått inklusive ram: 45x53cm
Ingrid Roth, svensk bildkonstnär född 1958.
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 25 april 2022
kl 18:02:11
25/4 17:18:52
25 apr